Relacja na dziennikbaltycki.pl:
https://dziennikbaltycki.pl/czarne-i-pomorski-bieg-przelajowy-im-macieja-kalenkiewicza-kotwicza/ga/13504091/zd/31228855

Gość Niedzielny pięknie o wczorajszym biegu i jego uczestnikach a wypowiedzi zwycięzców świadczą, że mamy wspaniałą młodzież.
Serdeczne podziękowania również dla wszystkich przedstawicieli służb mundurowych, to dzięki Wam młodzież otrzymała piękne medale, puchary oraz prezenty. W szczególności słowa uznania należą się za olbrzymią pomoc dla Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie na czele z Panem Nadleśniczym, RDLP w Szczecinku, Nadleśniczemu ze Złocieńca, Dyrektorowi ZK W Czarnem, Komendantowi WKU w Człuchowie, Prezes OSP w Czarnem, Komendantowi PSP w Człuchowie oraz Kierownikowi Posterunku Policji w Czarnem.

https://koszalin.gosc.pl/doc/5037001.Na-przelaj-dla-Niepodleglej

Serdeczne podziękowania dla Maciej Wróblewski za przejmujący i wzruszający występ w Amfiteatrze w Czarnem po I Pomorskim Biegu Przełajowym im. płk Macieja Kalenkiewicza „Kotwicza”. Cudowny głos nietuzinkowego kompozytora i barda pozostanie na długo w naszej pamięci.

Stowarzyszenie „Brygada Inki” oraz Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK dziękuje za czynny udział w zawodach młodzieży z trzech województw, kombatantom, przedstawicielom Fundacji Pamięci Historii i Kultury Polskiej na Białorusi oraz wszystkim służbom mundurowym, które zakupiły prezenty dla zwycięzców.

Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji oraz za udostępnienie terenów leśnych dla Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie na czele z Panem Nadleśniczym Romualdem Zblewskim.

Obejrzyj wideo na facebooku:
https://www.facebook.com/1507225456/videos/10216856807841627/

„Iskierka” mjr Stanisława Kociełowicz z naszymi harcerzami, Mają oraz Weroniką.